خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

کونته: اکنون کسب سهمیه دیگر غیرممکن جلوه نمی کند

خبرگزاری khabartaza – کونته امیدوار است تیمش بتواند سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد.

به گزارش خبر تازا، پیروزی چلسی در دیدار حساس مقابل فینالیست لیگ قهرمانان موجب شد، آن ها به دو امتیازی تاتنهام برسند و با برد در بازی عقب افتاده می توانند هم امتیاز با لیورپول شوند و در هفته آخر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بجنگند، کونته درباره پیروزی تیمش مقابل لیورپول چنین گفت:

باید خوشحال باشیم چرا که بازیکنان عملکرد خیلی خوبی داشتند. معمولاً وقتی در بازی ای به میدان می روید که محکوم به برد هستید، کار آسانی نخواهید داشت. طبیعی است که استرس وجود داشته باشد، خصوصاً که امروز مقابل رقیب ساده ای بازی نداشتیم. لیورپول با سه مهاجمش، بسیار خطرناک است. اما شکل حمله و دفاع کردن ما قابل تحسین بود. باید بابت تلاش و انگیزه بازیکنان خوشحال باشیم، ما همچنان امید برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را حفظ کردیم. نمی دانم کافی خواهد بود یا خیر ولی تلاش مان کردیم و می کنیم. در بازی بعد کار سختی مقابل هادرزفیلد داریم که برای بقا می جنگد، اما باز هم تلاش می کنیم و به دنبال سه امتیاز هستیم. یک ماه پیش تصورش غیرممکن بود که به کسب سهمیه برسیم ولی اکنون این موضوع غیرممکن نیست و شانس داریم.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme