خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

منچستریونایتد در آستانه نهایی کردن انتقال فرد

خبرگزاری khabartaza – فرد اکنون در لندن همراه تیم ملی برزیل حضور دارد.

به گزارش خبر تازا، طبق اعلام رسانه های محلی نزدیک به باشگاه منچستریونایتد، مورینیو و سران باشگاه انگلیسی امیدوارند طی روزهای آینده انتقال فرد را نهایی کنند. یونایتد مدتی است که مذاکرت برای جذب فرد را پیش برده و انتظار ندارد که در مراحل باقیمانده هم به مشکل خاصی برخورد کند.

سران یونایتد همچنان در حال مذاکره با سران شاختار هستند و اگرچه تیم اکراینی تاکید کرده که قرار نیست از مبلغ بند فسخ قرارداد (60 میلیون یورو) کوتاه آید ولی سران شیاطین سرخ بسیار امیدوارند که این انتقال را با مبلغی کمتر که با افزونه هایش به 60 میلیون یورو برسد، نهایی کنند.

فرد اکنون همراه هم تیمی هایش در تیم ملی برزیل در لندن حضور دارد، دفتر باشگاه منچستریونایتد در لندن تنها 15 مایل با محل تمرین تیم ملی برزیل فاصله دارد و در عین حال برزیل روز شنبه در آنفیلد با کرواسی دیدار خواهد کرد و همین موضوع فرصت خوبی را برای یونایتد فراهم آورده تا مراحل پایانی انتقال فرد را نهایی کند.

مدیربرنامه فرد هفته گذشته در لندن حضور داشت و تایید شده که مذاکرات میان منچستریونایتد و نمایندگان باشگاه شاختار و فرد در حال انجام است.

 1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme