خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

توافق با کامیابی نیا برای تمدید قرارداد / وساطت برای بازگشت مسلمان به پرسپولیس

خبرگزاری khabartaza – پس از اعلام خبر جدایی فرشاد احمدزاده، صحبت‌هایی مبنی بر ادامه حضور مسلمان در پرسپولیس مطرح شده اما برانکو ایوانکوویچ هنوز با بازگشت این بازیکن موافقت نکرده است.

به گزارش خبرنگار سایت نود، جدایی صادق محرمی، فرشاد احمدزاده و مصدومیت ربیع خواه موجب نگرانی حمیدرضا گرشاسبی شده و تلاش ها برای متقاعد کردن برانکو به بخشیدن مسلمان افزایش یافته است.

گرشاسبی بعد از جلسه با مسلمان نظرات وی را به برانکو منتقل کرد اما سرمربی سرخپوشان با بازگشت این بازیکن و تمدید قرارداد او موافقت نکرد؛ حالا اما پس از جدایی احمدزاده گرشاسبی مجددا دست به کار شده تا برانکو متقاعد شود مسلمان برگردد.

همزمان با گرشاسبی برخی افراد دیگر هم تلاش هایی برای بازگشت مسلمان انجام داده و به او پیشنهاد کردند که باید برای بازگشت گام‌هایی بردارد. از همین رو مسلمان روز گذشته عکسی از خودش و برانکو در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

برانکو هم از طریق چلنگر از مسائل جدید رخ داده مطلع شده اما پاسخ روشنی نداده است. صحبت‌هایی که شاید روابط شکرآب این دو نفر را ترمیم کند اما هنوز مشخص نیست برانکو در این شرایط چه تصمیمی می‌گیرد. با این که نشانه هایی از نزدیک شدن به  صلح دیده می شود اما یک مقام مسئول از باشگاه به خبرنگار نود می گوید «فعلا مشخص نیست برانکو چه تصمیمی بگیرد و هنوز آقای گرشاسبی مجددا با ایشان حرفی نزده است.»

خبر دیگر این که جمعه شب نماینده کامیابی نیا با گرشاسبی جلسه داشته و به توافق رسیده است. حذف جرایم دو فصل قبل و دریافت سقف قرارداد شرط کامیابی نیا برای تمدید قرارداد بوده که مورد موافقت قرار گرفته است.

گرشاسبی با نماینده کامیابی نیا به توافق رسیده و احتمال امضای قرارداد در شنبه عصر یا یکشنبه زیاد است. کامیابی نیا پیشنهادی از ترکیه هم داشته که به آن پاسخ منفی داده، در حالی که احمدزاده پس از کم شدن احتمال انتقالش به لهستان به این تیم ترک نزدیک شده است.

در شرایطی که کامیابی نیا با گرشاسبی به توافق اولیه دست یافته، وحید امیری پیغام داده که در صورت ادامه محرومیت تیم لژیونر نخواهد شد. در صورتی که توافقات با کامیابی نیا و امیری قطعی شده و جدایی مسلمان هم منتفی شود، پرسپولیسی ها که با بمباران اتفاقات منفی در ابتدای نقل و انتقالات روبرو شدند پس از مدت ها نفس راحتی می کشند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme