خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

ایران 0-3 ایتالیا / سومین شکست در پنجمین بازی مقابل زایتسف و یارانش

خبرگزاری khabartaza – تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان برابر ایتالیا قرار گرفت و در سه ست پیاپی شکست خورد.

به گزارش خبر تازا، تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان در سن‌خوآن آرژانتین از ساعت یک و 40 دقیقه بامداد روز یک‌شنبه برابر ایتالیا قرار گرفت.

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین دیدار خود در سه ست و با نتایج ۲۳ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵ به ایتالیا باخت.

کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از ترکیب سعید معروف، علی شفیعی، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور، امیر غفور و مهدی مرندی استفاده کرد. این مسابقه را پائولو‌ تروسی از برزیل و بریان چارلز از ترنییدادوتوباگو قضاوت کردند.

ست اول؛ 25 بر 23 به سود ایتالیا

تیم ایران همچون بازی‌های گذشته شروع خوبی نداشت و بیشترین ضعف ایران در دریافت‌های اول بود. تیم‌ها در امتیاز 8 بر 5 به سود ایتالیا به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه ایتالیایی‌ها با سرویس خوب و دفاع عالی نتیجه بازی را 10 بر 5 به سود خود کردند تا کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کند. سرویس‌های کم نقص جیانلی، پاسور ایتالیایی‌ها و دریافت‌های بد از میرزاجانپور نتیجه بازی را 13 بر 8 به سود لاجوردی‌پوشان کرد تا قائمی هم جایگزین میرزاجانپور شود. تیم‌ها در امتیاز 16 بر 12 به سود ایتالیا به وقت استراحت فنی دوم رفتند. شاگردان کولاکوویچ اختلاف را به عدد یک هم رساندند و بلنجینی در امتیاز 24 بر 23 به سود تیمش درخواست وقت استراحت فنی کرد. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود ایتالیا خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 18 به سود ایتالیا

در شروع ست دوم هم تیم ایران عملکرد خوبی نداشت و ایتالیایی‌ها از همان ابتدا موفق شدند 3 امتیاز اختلاف ایجاد کنند. شاگردان کولاکوویچ در ادامه اختلاف را کمتر کردند و در نهایت تیم‌ها در امتیاز 8 بر 6 به سود ایتالیا به وقت استراحت فنی اول رفتند. زمانی که نتیجه بازی 11 بر 6 به سود شاگردان بلنجینی شد کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کرد تا نکاتی را به شاگردانش گوشزد کند. در این ست ضعف در دریافت بیش از هرچیزی در تیم ایران به چشم می‌آمد. سرویس‌های جیانلی و عدم دریافت درست در زمین ایران نتیجه بازی را 16 بر 10 به سود ایتالیا کرد تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. در امتیاز 16 بر 11 به سود شاگردان بلنجینی هم غفور و معروف جای خود را به سال‌افزون و صابر کاظمی دادند و در ادامه هم حضرت‌پور جایگزین مرندی شد. لاجوردی‌پوشان بسیار با فکر بازی را ادامه دادند و این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 18 به سود ایتالیا خاتمه پیدا کرد.

 ست سوم؛ 25 بر 20 به سود ایتالیا
در شروع ست سوم صابر کاظمی، سال‌افزون و محمدرضا حضرت‌پور در ترکیب اولیه ایران قرار گرفتند. همچنین سامان فائزی هم از ابتدا جایگزین محمد موسوی شد. با این تغییرات شرایط تیمی ایران کمی بهتر از ست‌های اول و دوم شد. در امتیاز 8 بر 6 به سود ایتالیا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند و پس از آن شاگردان کولاکوویچ بازی را در امتیاز 8 به تساوی کشاندند. زمانی که نتیجه بازی با عملکرد عالی ایوان زایتسف به 12 بر 9 به سود ایتالیا رسید کولاکوویچ درخواست وقت استراحت کرد. درخشش دریافت کننده روسی‌الاصل ایتالیایی‌‌ها نتیجه بازی را 16 بر 12 کرد تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. در امتیاز 16 بر 13 به سود ایتالیا شریفی هم جایگزین قائمی شد. میثم صالحی هم در امتیاز 21 بر 18 بجای میلاد عبادی‌پور وارد زمین شد. ست سوم هم در نهایت با نتیجه 25 بر 20 به سود ایتالیا تمام شد

تیم ملی والیبال ایران در بازی‌هایی گذشته خود دو پیروزی برابر استرالیا و آرژانتین کسب کرد و دو شکست برابر تیم‌های فرانسه و ژاپن در کارنامه دارد.

تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی هفته دوم خود از ساعت 23:40 یکشنبه(امشب) به مصاف کانادا خواهد رفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme