خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

نگاهی به بازی های شب آخر گروه چهارم جام جهانی ۲۰۱۸

خبرگزاری khabartaza – تیم کرواسی به دنبال تثبیت صدرنشینی است و تیم آرژانتین هم برای صعود می جنگد.

به گزارش خبر تازا، بازی های شب آخر گروه چهارم جام جهانی ۲۰۱۸، با انجام دو بازی همزمان در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه سه شنبه به پایان خواهد رسید. 

در مهمترین بازی لیونل مسی و همبازیانش که فرصت دیگری برای صعود به دور بعد پیدا کردند باید به مصاف نیجریه بروند. آرژانتین که دور اول مقابل ایسلند متوقف شد و در دور دوم هم شکست سنگینی را مقابل کرواسی متحمل شد، پس از شکست ایسلند مقابل نیجریه حالا شانس دیگری برای صعود به مرحله یک هشتم پیدا کرده است. آلبی سلسلته در صورتی که موفق به شکست نیجریه ۳ امتیازی شود و تیم ایسلند هم موفق به شکست کرواسی نشود و یا در صورت پیروزی ایسلند تفاضل گل آن ها بیشتر از ایسلندی ها شود می تواند به مرحله بعد راه یابد اما کار دشواری مقابل تیم خوب نیجریه که خودش حتی با کسب مساوی هم می تواند صعود کند در پیش دارد. 

در دیگر بازی این گروه تیم ۶ امتیازی کرواسی به مصاف ایسلند می رود. کرواسی در صورتی که در این بازی شکست نخورد به عنوان صدرنشین صعود خواهد کرد و حتی در صورتی که شکست بخورد و تیم نیجریه از کسب پیروزی مقابل آرژانتین باز بماند باز صدرنشین خواهد شد. تیم ایسلند هم که یک امتیاز کسب کرده در صورت پیروزی در این بازی و با توجه به نتیجه ای که در دیگر بازی گروه بدست می آید شانس صعود دارد. 

آخرین اخبار

سرمربی کرواسی پس از پیروزی مقابل آرژانتین از ایجاد چند تغییر در ترکیب تیمش برای بازی با ایسلند خبر داد. گودماندسون هم بازی با کرواسی را به دلیل مصدومیت از دست می دهد. 

حضور جان اوبی میکل در بازی با آرژانتین به دلیل مصدومیت در ابهام قرار دارد. انتظار می رود کابایرو، آگوئرو، آکونا و مزا که در بازی با کرواسی برای آرژانتین به میدان رفتند در مقابل نیجریه روی نیمکت بنشینند. 

آمار و ارقام

کرواسی در سه بازی اخیر خودش در جام جهانی گل نخورده است. این تیم در ۶ بازی اخیر خود شکست نخورده است. 

آرژانتین در ۳ بازی اخیر خودش مقابل نیجریه حداقل ۲ گل بثمر رسانده است. 

۲۰۳۱

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme