خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

ربیع‌خواه: نیم‌فصل دوم می‌توانم برای پرسپولیس بازی کنم

خبرگزاری khabartaza – بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درست است که شرایط سختی داریم اما خیلی هم بی‌بازیکن نیستیم و جوانانی داریم که می‌توانند جای خالی بازیکنان را پر کنند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، ربیع‌خواه در خصوص آخرین وضعیت زانوی مصدومش پس از عمل جراحی، گفت: خوشبختانه وضعیت پایم خوب است و حدود 8 تا 10 روز دیگر می‌توانم نرم‌ دوی خود را آغاز کنم. بعد از آن هم با نظر پزشکان قادر خواهم بود پا به توپ شوم.

وی ادامه داد: این روزها زیرنظر کادر پزشکی و با مارکو مربی بدنساز پرسپولیس تمریناتم را انجام می‌دهم و با وزنه‌ زدن تلاش می‌کنم عضلات پیام را تقویت کنم. خوشبختانه وضعیت خوبی دارم و همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.

ربیع‌خواه درباره پا به توپ شدن و اینکه چه زمانی آماده بازی با پرسپولیس می‌شود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه باید بگویم که پزشکان از وضعیت من رضایت دارند و فکر می‌کنم طبق نظر پزشکان از اواخر شهریور بتوانم پا به توپ شوم. با این شرایط انشاءالله از نیم‌فصل دوم می‌توانم برای پرسپولیس بازی کنم.

این بازیکن در پایان در خصوص نیمکت خالی از بازیکن پرسپولیس هم افزود: درست است کار سخت است اما خیلی هم بی‌بازیکن نیستیم. ما جوان‌های خوبی داریم که تلاش زیادی انجام می‌دهند. البته وظیفه بازیکنان جوان سخت است چون باید جای خالی بازیکنان را پر کنند.

1870

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme