خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

لیگ اروپا؛ برد پر گل آرسنال و پیروزی ارزشمند دیناموزاگرب در غیاب محرمی

خبرگزاری khabartaza – آرسنال در خانه مقابل ورسکلا پیروز شد.

به گزارش خبر تازا، رقابت های لیگ اروپا پنج شنبه شب با پیروزی آرسنال و دینامو زاگرب پیگیری شد. تیم امری شروع خوبی در لیگ اروپا داشت و امیدوارانه این رقابت ها را دنبال خواهد کرد.

در بازی های گروه های اول اول تا ششم لیگ اروپا، 24 تیم حاضر در شش گروه نخست، از ساعت 23 و 30 به وقت تهران به مصاف هم رفتند. در گروه نخست با وجود این که لودوگرتس در 30 دقیقه ابتدایی از لورکوزن پیش افتاد ولی در نهایت مقابل میهمان آلمانی خود 3-2 شکست خورد. هاورتز دو بار و کایسه یک بار برای بایرلورکوزن گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، زوریخ موفق شد یک بر صفر آ اک لارناکا را شکست دهد.

در گروه دوم، سالزبورگ 3-2 موفق شد در آلمان لایپزیگ را از پیش رو بردارد. گل پیروزی بخش سالزبورگ در دقیقه 89 توسط گولدبرانسن به ثمر رسید. سلتیک هم در اسکاتلند موفق شد روزنبرگ نروژ را 1-0 شکست دهد.

در گروه سوم مسابقات دیدار تیم های زنیت سن پترزبرگ و کپنهاگن با تساوی 1-1 پایان رسید. اسلاویا پراگ هم در خانه با 1 گل بوردو را از پیش رو برداشت.

از گروه چهارم، اسپارتاک ترناوا 1-0 از سد اندرلخت بلژیک گذشت و تیم دیناموزاگرب دست به کار بزرگی زد و فنرباغچه را 4-1 شکست داد. در این بازی صادق محرمی 90 دقیقه روی نیمکت تیمش حضور داشت.

از گروه پنجم، اسپورتینگ 2-0 قره باغ را مغلوب ساخت و آرسنال مدعی توانست در لندن 4-2 ورسکلا را از پیش رو بردارد. در این مسابقه اوبامیانگ دقیقه 32 گل اول را به ثمر رساند، سپس ولبک در دقیقه 48 گل دوم را زد، اوبامیانگ دقیقه 56 بازی را 3-0 کرد و سپس اوزیل تعویضی در دقیقه 74 بازی را 4-0 کرد، اما در ادامه این تیم میهمان بود که دو بار دقایق 77 و 90 به گل رسید تا بازی 4-2 تمام شود.

از گروه ششم، ویارئال و گلاسکو رنجرز به تساوی 2-2 رضایت دادند، تا اولین تجربه رسمی اروپایی جرارد به عنوان مربی به تساوی ختم شود، راپید وین هم 2-0 از سد اسپارتاک مسکو گذشت.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme