خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

هری کین آقای پنالتی لیگ برتر انگلیس

خبرگزاری khabartaza – هری کین 13 پنالتی را از آگوست 2015 به گل بدل کرده است.

به گزارش خبر تازا، هری کین در برد 2-1 تیمش در بازی هفته ششم لیگ جزیره مقابل برایتون، بار دیگر از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد تا بیش از هر بازیکن دیگری در طی سه فصل گذشته از فاصله 12 یاردی دروازه حریفان را باز کرده باشد و در این زمینه رکورددار باشد.

کین که توانایی اش را در زدن ضربات پنالتی در جام جهانی هم نشان داد و در رسیدن به نیمه نهایی این جام، سه پنالتی را برای تیم ملی کشورش به گل بدل کرد، از آگوست 2015 به این طرف، 13 پنالتی را در لیگ برتر به گل بدل کرده که بیش از هر بازیکن دیگری در لیگ انگلیس است. در واقع هری کین تنها در دو مورد در گل کردن پنالتی هایش در لیگ برتر ناکام بوده است.

هری کین از 15 پنالتی ای که به سمت دروازه حریفان از آگوست 2015 زده، 13 تا را گل کرده است، بعد از او آگوئرو قرار دارد که از 14 ضربه، 12 ضربه را گل کرده و سپس دینی حضور دارد که از 15 ضربه، 12 تا را به تور دروازه چسبانده است. آمار میلنر و میلیوویویچ هم با 90 درصد گل کردن ضربات، خوب است. البته در این لیست سیگوردسون و جرمین دفو هم حضور دارند که آمار صد درصدی دارند ولی این دو تنها شش ضربه زده اند.

1878

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme