خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

نفت مسجد سلیمان 1- 2 استقلال/ اولین برد خارج از خانه‌ی استقلال در لیگ هجدهم

خبرگزاری khabartaza – استقلالی‌ها در مسجد سلیمان اولین برد خارج از خانه‌ی خود در لیگ هجدهم را بدست آوردند.

به گزارش وب سایت نود، در یک دیدار معوقه از هفته‌ی ششم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 18:15 در ورزشگاه شهید بهنام محمدی نفت مسجد سلیمان به مصاف استقلال تهران رفت. استقلالی‌ها برای اولین بار در این فصل در یک بازی خارج از خانه در لیگ برتر موفق شدند 2 گل به میزبان خود بزنند و بازی را 2 بر یک از نفت مسجد سلیمان بردند.

سید مهدی سید علی در این بازی پر برخورد از هر کدام از تیم‌ها یک بازیکن را اخراج کرد. او ابتدا در نیمه دوم میلاد زکی‌پور از استقلال و بعد از او هم موسی کولیبالی از نفت مسجد سلیمان را با دادن کارت زرد دوم از زمین اخراج کرد. سید علی بعد از اخراج این دو بازیکن، در دقیقه 81 سرمربیان دو تیم را هم از زمین اخراج کرد.

 

اخطار:

اسماعیل شریفات دقیقه (7)، حکیم نصاری دقیقه (16)، موسی کولیبالی دقایق (51) و (73) کارت زرد دوم، محمود قائد رحمتی دقیقه (65) و سید محمد حسینی در دقیقه (90) برای نفت مسجد سلیمان

میلاد زکی‌پور دقیقه (17) و (47) کارت زرد دوم، اللهیار صیادمنش دقیقه (25)، روح‌الله باقری دقیقه (65) و فرشاد محمدی‌مهر دقیقه (71) برای استقلال

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصلی، اسماعیل شریفات، حکیم نصاری، سید پیمان میری، سید محمد حسینی، فرشید محمدی، محمود قائدرحمتی (66- حمزه حدادی) و علیرضا علیزاده

ترکیب استقلال تهران: سیدمهدی رحمتى، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکى‌پور، فرشید باقرى، علی کریمى، فرشید اسماعیلى، مهدی قائدى (50- آرمین سهرابیان)، اللهیار صیادمنش (55- فرشاد محمدی مهر) و روح الله باقری (70- سجاد آقایی)

 

دقایق حساس

دقیقه 2: استقلال تهران در اولین حمله‌ی خود به سمت دروازه‌ی نفت مسجد سلیمان توسط اللهیار صیادمنش به گل رسید.

دقیقه 6: حکیم نصاری بازیکن نفت مسجد سلیمان با یک شوت سهمگین از پشت محوطه‌ جریمه، دیرک دروازه‌ی مهدی رحمتی را به لرزه در آورد.

دقیقه 9: پاس چیپ وریا غفوری در موقعیت ایده‌آل به روح‌الله باقری رسید اما ضربه او با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه 16: ضربه‌ی سر خطرناک صیادمنش با اختلاف کمی از بالای دروازه‌ی نفت مسجد سلیمان به بیرون رفت.

دقیقه 29: مهدی قائدی بازیکن جوان استقلال روی یک ضد حمله با جا گذاشتن دروازه‌بان حریف گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه 40: ضربه‌ی سر علیرضا علیزاده با واکنش زیبای مهدی رحمتی مهار شد.

دقیقه 42: فرار عالی پیمان میری و پاس به بیرون او با ضربه بی دقت حکیم نصاری همراه شد و این بازیکن نتوانست دروازه‌ی استقلال را باز کند.

دقیقه 47: میلاد زکی‌پور مدافع استقلال با خطا بر روی میلاد میداوودی بازیکن تعویضی نفت مسجد سلیمان در پشت محوطه‌ی جریمه استقلال، با گرفتن کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دقیقه 64: ضربه‌ی کرنر مسجد سلیمانی‌ها با ضربه‌ی سر کولیبالی همراه شد اما توپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 73: موسی کولیبالی مدافع نفت مسجد سلیمان در دقیقه 73 با خطایی که روی مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال انجام داد، کارت زرد دوم را از داور بازی گرفت و اخراج شد.

دقیقه 78: علی کریمی دو بازیکن نفت مسجد سلیمان را جا گذاشت و در موقعیت عالی مقابل دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان قرار گرفت اما در تصمیمی عجیب پاس داد و این موقعیت عالی از دست رفت.

دقیقه 81: سید علی داور بازی وینفرد شفر و علیرضا مرزبان سرمربیان دو تیم را از زمین بازی اخراج کرد.

دقیقه 86: در محوطه‌ی جریمه‌ی استقلال روزبه چشمی، میلاد میداوودی را با خطا متوقف کرد تا یک پنالتی برای نفت مسجد سلیمان بدست آید.

دقیقه88: حکیم نصاری از روی نقطه‌ی پنالتی دروازه‌ی استقلال تهران را باز کرد.

 

با این برد خارج از خانه استقلال خود را به رده‌ی هفتم جدول رده بندی رساند و مسجد سلیمانی‌ها هم در رده‌ی چهاردهم جدول رده بندی باقی ماندند.

1870

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme