خرید جم خرید جم کلش اف کلنز خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی وکیل جرایم رایانه ای وکیل جرایم اینترنتی وکیل خانواده وکیل طلاق

مهاجم برزیلی در یک قدمی ساسان؛ روند گلزنی های کی روش به رکوردشکنی ختم می شود؟

خبرگزاری khabartaza – کی روش استنلی مهاجم آماده و گلزن این فصل سپاهان اصفهان در این هفته باز هم برای تیمش در نقش یک گلزن ظاهر شد تا روند گلزنی هایش در این هفته ها تداوم داشته باشد.

به گزارش وب سایت نود، کی روش استنلی مهاجم برزیلی که فصل پیش هم زیر نظر امیر قلعه نویی بازی می کرد، در این هفته ها عملکرد بسیار خوبی داشته و مهاجم اول تیمش به حساب می آید. گرچه کی روش استنلی در این فصل در هر یازده بازی سپاهان اصفهان به میدان رفته اما این بازیکن در پنج هفته اول رقابت های لیگ برتر پایش به گلزنی باز نشد و در هفته ششم برابر پارس جنوبی جم، اولین گل خود را در این فصل به ثمر رساند. پس از این بازی دیگر روند گلزنی های او متوقف نشد و این مهاجم برزیلی در شش بازی متوالی توانست برای زردپوشان اصفهانی گلزنی کند. کی روش استنلی با گلزنی در نیمی از بازی های سپاهان در این فصل، توانست به اندازه کل بازی های فصل گذشته در ذوب آهن اصفهان گلزنی کند؛ این مهاجم در 21 بازی که فصل گذشته برای ذوب آهن انجام داد، 9 بار گلزنی کرد، آماری که در این فصل پس از انجام تنها 11 بازی توانست به آن برسد.

گلزنی کی روش استنلی در شش بازی متوالی او را در آستانه برابری و حتی ثبت یک رکورد جدید در لیگ برتر قرار داده. این مهاجم بلند قامت در صورت گلزنی در بازی آینده تیمش به آمار گلزنی در 7 بازی متوالی می رسد و با رکورددار لیگ برتر ایران در این زمینه مساوی خواهد شد. در حال حاضر، ساسان انصاری دیگر مهاجم سپاهان، در زمان حضورش در فولاد خوزستان موفق شد تا در 7 بازی متوالی برای تیمش گلزنی کرده و از این نظر در تاریخ لیگ برتر ایران به تنهایی رکورددار باشد. حال کی روش استنلی بهترین فرصت برای رسیدن به رکورد ساسان انصاری را دارد و می تواند با او برابر شود.

البته این آمار مربوط به رقابت های لیگ برتر ایران است؛ کی روش استنلی حتی در صورت عبور از رکورد ساسان انصاری از نظر گلزنی در بیشترین بازی متوالی، باز هم یک مانع دیگر پیش رو خواهد داشت. در تاریخ رقابت های باشگاهی فوتبال ایران در تمامی ادوار، رکوردد نادر دست نشان هنوز پس از سالها دست نخورده باقی مانده و هیچ بازیکنی نتوانسته با آن برابری کند.  نادر دست نشان در رقابت های جام آزادگان توانسته بود در 8 بازی متوالی 9 گل برای نساجی مازندران به ثمر رسانده و از این نظر، همچنان رکورددار گلزنی متوالی در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران شناخته می شود.

 

2081

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme